Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://cz.iq-test.eu/?d=690   - FUNGUJE TO!!:-D

Vpravo v liště kliknete na modré pole- Vydělejte si IQ testem. Pak už vás to navede.

Je to zejména pro lidičky kteří mají své webové stránky!!! Behem par minut si muzete vytvorit pasivni prijem:-)

- http://cz.iq-test.eu/?d=690

- http://www.prace-namiru.cz/?d=1324

- http://www.shopden.com/?d=1191

- http://www.hodimeseksobe.cz/?d=1247

http://cz.iq-test.eu/?d=690   - FUNGUJE TO!!:-D níže je uvedeno jak to funguje. A základní informace.

Propagace projektu IQ Test:

 1. propagace projektu IQ Test Ti umožní vydělat v kratším čase více peněz
 2. Tvým cílem by mělo být, aby co nejvíce návštěvníků místa propagace kliklo na propagační odkaz a využilo službu projektu IQ Test (zaplatilo)
 3. připravili jsme Ti denní a celkové statistiky, abys mohl porovnávat vývoj propagace a zvětšovat svůj zisk
 4. pro návštěvníky Tvých stránek je vhodné zmínit výhody projektu IQ Test:
  • v projektu jsou evidovány statistiky jednotlivých zemí EU, takže návštěvník, který podstoupí test, může tímto i statisticky podpořit svou zemi a může porovnat svou inteligenci ve vztahu k národním průměrům
  • pro dosažení přesnějších výsledků jsou k dispozici testy vhodné pro testování různých typů inteligence (vrozená, numerická, prostorová inteligence, atd.)
 5. pokud by se Ti nedařilo propagovat projekt IQ Test, určitě Ti doporučuji propagovat dealerský systém
 6. můžeš klidně propagovat projekt IQ Test i dealerský systém současně, ale měl bys oddělit propagaci projektu IQ Test a dealerského systému tak, aby se vzájemně neomezovaly. Nejjednodušší je si uvědomit, pro koho je ta daná propagace určená a informovat odkaz vedoucí k ní podle toho i textově (například odkaz “Pro webmastery”).

Zpět

 

Propagace dealerského systému:

 1. propagace je unikátní v tom, že i přes její ukončení stále vyděláváš peníze a umožní Ti vydělat v delším časovém horizontu více peněz
 2. Tvým cílem by mělo být, aby co nejvíce Tvých dealerů skutečně propagovalo přímo IQ Test, z propagace dealerského systému nic nemáš (toho se dá dosáhnout především tak, že ke Tvému propagačnímu odkazu připojíš dobře připravený informativní text)
 3. každému, kdo chce propagovat dealerský systém, upřímně doporučuji vyzkoušet propagaci IQ Testu, aby si sám zkusil, jaká propagace je nejúčinnější a mohl dealerům přicházejícím přes něj poradit, jak se má IQ Test propagovat
 4. pro návštěvníky, kteří se na Tvých stránkách zajímají o propagaci IQ Testu, je nejlepší napsat co nejstručnější a co nejjasnější seznam rad, který jim v propagaci pomůže (nepodceňuj informace, které považuješ za zcela zřejmé)
 5. zůstává však jeden důvod, proč není propagace dealerského systému výhodnější než propagace IQ Testu a to ten, že se musíme spoléhat na schopnosti jiných
 6. můžeš klidně propagovat projekt IQ Test i dealerský systém současně, ale měl bys oddělit propagaci projektu IQ Test a dealerského systému tak, aby se vzájemně neomezovaly. Nejjednodušší je si uvědomit, pro koho je ta daná propagace určená a informovat odkaz vedoucí k ní podle toho i textově (například odkaz “Pro webmastery”).

Zpět

 

Kde můžeš projekt IQ Test nebo dealerský systém propagovat:

 1. jedním z nejčastěji zvolených míst na propagaci jsou internetové stránky dealera, pokud ale internetové stránky nemáš, neznamená to, že si přes nás nemůžeš vydělat peníze (celá řada lidí aktivně vytváří webové stránky na podporu rozšíření propagace)
 2. velmi oblíbený způsob propagace je i šíření informací přes email - můžeš přivést přátele do dealerského systému nebo k projektu IQ Test, když jim pošleš propagační odkaz přes email (velmi efektivní jsou emailové podpisy; ty jsou v hlavičce Tvého emailu, obsahujícího zpravidla 5-10 řádek kontaktních informací, a jsou automaticky připojeny na konec (někdy nahoru) Tvé poslané zprávy)
 3. pokud máš kreativní sklony, můžeš využít fórumů, vývěsek a chatů, kterých se můžeš zůčastnit
 4. můžeš používat IRC, ICQ, MSN ke hledání lidí a můžeš s nimi hovořit o projektu IQ Test nebo o dealerském systému
 5. jestli se chceš významněji přičinit o propagaci a jsi talentovaný na psaní textů, tak o projektu IQ Test nebo o dealerském systému napiš PR článek (celá řada internetových časopisů a informačních portálů už takový PR článek přijala), nejlepší je takový článek napsat objektivně v porovnání s jinými subjekty
 6. někdy je offline svět na propagaci lepší prostředí než online – informuj o projektu IQ Test nebo dealerském systému rodinu, přátelé a lidi, kteří pravidelně surfují

Zpět

 

Podoba propagačního odkazu:

Né všude se dá měnit podoba propagačního odkazu, ale pokud tuto možnost volby máš, dovol mi, abych Ti doporučil upřednostnit textový odkaz před bannery. Textový odkaz je nejlépe umístit na místo propagace buď v zajímavém PR článku nebo s krátkým doplňujícím textem a oddělit ho od ostatního textu (například jako zde).

Pro Tvůj web by bylo lepší, kdybys co nejvhodněji vytvořil propagační odkaz. Pokud se ale s propagačním odkazem nechceš vytvářet, můžeš si vybrat některý z předpřipravených.

Zpět

 

Jak optimalizovat kampaně:

 1. Vždy je nejlepší umístit propagační odkaz na co nejnavštěvovanější stránku z Tvého webu nebo alespoň na stránku, na které většina návštěvníků stráví nejvíce času. Návštěvnost jednotlivých stránek a čas jednotlivých návštěv na stránkách můžeš buď odhadnout nebo zjistit pomocí analytického nástroje Google Analytics.
 2. Vhodné je umístit dealerskou URL v podobě textového odkazu do nějakého textu, který je pro Tvé návštěvníky zajímavý, a který si čtou.
 3. Textový odkaz bys měl pokud možno vymyslet Ty sám, aby odpovídal autentičnosti Tvého webu.
 4. Oddělit propagaci projektu IQ Test a dealerského systému tak, aby se vzájemně neomezovaly. Nejjednodušší je si uvědomit, pro koho je ta daná propagace určená a informovat ji podle toho i textově (například odkaz “Pro webmastery”).
 5. Konverzní poměr a tím i celý Tvůj zisk je daný z velké míry tím, jak je odkaz informovaný, tedy tím, jaký text je napsaný u odkazu (například můžeš odkaz rozšířit o informace týkající se Tvých zkušeností)
 6. Textová reklama by měla být buď v PR článku nebo krátká a barevně odlišená od ostatního textu (například jako zde)
 7. můžeš klidně propagovat projekt IQ Test i dealerský systém současně, ale měl bys oddělit propagaci projektu IQ Test a dealerského systému tak, aby se vzájemně neomezovaly. Nejjednodušší je si uvědomit, pro koho je ta daná propagace určená a informovat odkaz vedoucí k ní podle toho i textově (například odkaz “Pro webmastery”).
 8. Velmi důležité je i to, abys nepřehlcoval svůj web reklamou, protože tím bys nevydělal víc ale naopak mnohem méně.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář